Novinky


NovinkaSetkání partnerů v Opárenském mlýnu

O posledním srpnovém víkendu se v rámci společné pracovní brigády v Opárenském mlýně uskutečnilo setkání vedení obou spolků. Předsedkyně Erzgebirgsverein Gabriele Lorenz, šéf Tomíků Tomáš Novotný, Tomek Hurt, Helena Podroužková a předseda spřátelené cínovecké sekce německého spolku Wolfgang Mende jednali v útulném prostředí vyhřáté světnice o dalších společných akcích, ladili přípravu společných propagačních materiálů a další postup v nadcházející části projektu do června 2012. Návštěvníci mlýna z obou stran hranice se tak mohou těšit mimo jiné na přednášku Petra Mikšíčka ze sdružení Antikomplex o minulosti a současnosti bývalých Sudet, která proběhne v květnu příštího roku nebo na jarní výstavu fotografií z Krušnohorska dvou fotografů - členů německého spolku. Dále ještě během tohoto podzimu vznikne dvojjazyčný propagační leták, který mlýn představí širší veřejnosti.

Helena Podroužková

Zpět na seznam aktualit | Autor: Lukáš | 13.09.2011

Partneri

Logo A-tom.cz

http://www.erzgebirgsverein.de/


 

Fotogalerie

Obrázek


Projekt "Středisko environmentální a kulturní výchovy Asociace TOM ČR Opárenský mlýn" byl podpořen v rámci Programu Cíl 3/Ziel 3, který je spolufinancován ERDF

Projekt trvá od 1.7.2009 do 30.6.2012. Na projekt bylo vyčleněno 795.365,00 eur z dotačních prostředků Evropské unie, státního rozpočtu České republiky a zemského rozpočtu Saska.

Œ 2002 - 2019 Opárenský mlýn

A

Projekt "Protipovodňová opatření u Opárenského mlýna" byl podpořen v rámci Programu Cíl 3/Ziel 3, který je spolufinancován ERDF

Projekt trvá od 1.1.2013 do 31.12.2013. Na projekt bylo vyčleněno 224 383,5eur z dotačních prostředků Evropské unie, státního rozpočtu České republiky a zemského rozpočtu Saska.

Œ 2019 Opárenský mlýn

Jestli chcete navštívit web protipovodňových opatření Oparenského mlýna, klikněte zde